[Recenzja] Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską

Bloga Anny Lewandowskiej podczytuję od dawna, dlatego i książkę zakupiłam od razu. W skrócie powiem, że warto! Pierwsze wrażenie po otrzyma...

Bloga Anny Lewandowskiej podczytuję od dawna, dlatego i książkę zakupiłam od razu. W skrócie powiem, że warto!
Pierwsze wrażenie po otrzymaniu książki były bardzo pozytywne, jakość wykonania - twarda oprawa oraz nasycone kolorami piękne zdjęcia, całość bardzo zachęcająca.W samej książce znaleźć można wiele mądrych cytatów, opisów jakie korzyści niesie ze sobą zmiana trybu życia na lepsze, jakich chorób możemy uniknąć. A do tego mnóstwo motywacji, szczegółowe wytłumaczenie o funkcjonowaniu organizmu,właściwości produktów żywieniowych oraz opis witamin. Ania w tej książce zachęca Nas do diety rozdzielnej, opisując jakie niesie to ze sobą korzyści. A do tego podaje sposoby - Jak samemu zrobić masło klarowane? Czy warto pić mleko i jogurty czy nie?
Oprócz tego książką zawiera jeszcze drugą część z przepisami oraz ostatnią z przykładowymi zestawami treningowymi. A wszystko w naprawdę zachęcającej oprawie zdjęciowej.
Książkę polecam osobom, które chciałyby mieć na swojej półce zbiór najistotniejszych rzeczy w jednym, nazwałabym ją takim zbiorem w pigułce. Ja jestem naprawdę z niej zadowolona, z przepisów często korzystam, a za każdym razem przeszukiwać bloga jest naprawdę uciążliwe. (nie drukuje przepisów, bo często je lekko modyfikuje, za każdym razem inaczej,a do tego gubię te karteczki :D) Książka jest zdecydowanie najpraktyczniejsza.
Sporą cześć przepisów z książki, można znaleźć na blogu Ani: hpba.pl
Anna Lewandowska jest osobą kompetentną, a wiedzę którą nam przedstawia w książce jest poparta praktyką oraz doświadczeniem. W końcu przygotowuje siebie do zawodów oraz męża - Roberta Lewandowskiego do meczy.


Jeszcze raz polecam książkę pięknie wydaną oraz mądrze napisaną!

POLECANE POSTY

0 komentarze